04 липня — День Національної поліції України

04 липня 2019 року

Враховуючи значення і роль Національної поліції України у виконанні завдань по охороні прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримки публічної безпеки та порядку, Президент України Петро Порошенко встановив нове свято − День Національної поліції України. Починаючи з 2018 року, це свято відзначається 4 липня.

Таке свято дуже важливе для нашої країни, адже захищати потрібно не тільки цілісність кордонів нашої Батьківщини, але й порядок на території самої України.

Щиро вітаю із професійним святом працівників Знам’янського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області!

На Вас покладена дуже важлива справа − охорона громадського порядку, захист, підтримка і допомога людям. Бажаю Вам міцного здоров’я, родинного затишку та професійних успіхів.

Голова районної

державної адміністрації                                                О.ЛУКАШОВ

cropped-logo_