09 вересня – День фізичної культури і спорту

09 вересня 2017 року

Традиційно, у другу суботу вересня, відзначається День фізичної культури і спорту свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту.

За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Сьогодні дуже важливо залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, а найголовніше – створити для цього відповідні умови. Тому підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів району — це пріоритетне завдання районної влади.

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту району, ветерани та шанувальники спорту!

Від щирого серця вітаю вас із з Днем фізичної культури і спорту святом здорових, цілеспрямованих людей, шанувальників здорового способу життя. Бажаю всім Вам здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!

 

З повагою

 

Голова районної державної адміністрації             О.ЛУКАШОВ

Прочитано 13 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dovge_sluh1 - копия
dpss
us
tel
vr
агроексп
budget
thsh
війпрок