14 жовтня — День захисника України

13 жовтня 2020 року

14 жовтня – особлива дата для мільйонів українців. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, ми вшановуємо захисників рідної землі.

Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя тисячі патріотів. Мужність, самовідданість та їх віра надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!

У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України. Подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.

В цей святковий день не можна не згадати захисників України, які вже поклали своє життя на вівтар свободи, незалежності та цілісності України.

Щиро зичу нашим захисникам миру та спокою , міцного здоров’я, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку Вашим оселям!

 

З повагою

 

 

Голова Знам’янської районної

державної адміністрації                                                Василь СМАГЛЮК

Прочитано 8 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh