16 вересня 2017 року — День фармацевтичного працівника

15 вересня 2017 року

Шановні фармацевтичні працівники!

Прийміть найщиріші привітання і побажання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника!

Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого надбання держави – здоров’я її громадян.

Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах та віри в життя.

З нагоди свята зичу міцного здоров’я, життєвого оптимізму здійснення заповітних мрій, родинного благополуччя і добробуту. Нехай щастям і любов’ю буде сповнений кожен день Вашого життя, а праця на благо людей приносить Вам задоволення і радість.

З погагою

Голова районної державної адміністрації                                                                  О.ЛУКАШОВ

війпрок