16 вересня — День працівників лісу

Шановні працівники лісового господарства Знам’янського району!

Вітаю Вас із професійним святом — Днем працівника лісу!

Ліс – це природне багатство, найбільша цінність – як промислова так і екологічна. Ліс потребує догляду та дбайливого ставлення, тому Ваша благородна праця заслуговує на подяку!

Лісове довкілля благотворно впливає на здоров’я і життєвий рівень людей, а ліс як сировина використовується у всіх сферах народного господарства.

Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, Ви забезпечуєте надійний захист земельних угідь, поліпшуєте екологічний стан довкілля, нарощуєте випуск продукції лісового господарства.

Переконаний, що Ви й надалі робитимете гідний внесок в економічний розвиток нашої держави та Знам’янського району зокрема, збереження її природних багатств.

Бажаю працівникам лісового господарства міцного здоров’я, невичерпної енергії та успіхів на благо України!

Нехай Ваша невтомна праця втілиться у безмежні ліси – символ багатства рідної землі!

З повагою

Голова районної державної адміністрації                                                               О.ЛУКАШОВ

я маю право
держслужба