21 листопада – День Гідності та Свободи

21 листопада 2020 року

У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це нація, яка заслуговує поваги світової спільноти. Доленосні для України події двох майданів – Помаранчевої революції та Революції Гідності стали підтвердженням цього. Ці події змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.

Ми разом довели, що українці – це народ глибоко патріотичний, з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи! Ми відродилися як сучасна європейська нація, нація гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.

У цей день ми вшановуємо усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України.

У цей день ми схиляємо голову перед тими, хто власним життям, своєю жертовністю довели щире прагнення українців жити у вільній, демократичній та суверенній державі.

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

Слава Україні! Героям слава!

Голова Знам’янської

районної державної адміністрації                               Василь СМАГЛЮК