22 червня Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам’ять жертв війни

22 червня 2020 року

79 років тому розпочалася найжахливіша війна, яка забрала життя близько десяти мільйонів наших співвітчизників. 6765 жителів Знам’янщини поклали своє життя на вівтар перемоги.

У цей день ми згадуємо усіх тих, хто не повернувся з фронтових окопів, кого замучили у концентраційних таборах та катівнях, хто жертвував своїм життям задля того, аби наша Україна стала вільною.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони та нашу свободу.

У цей скорботний день керівники району віддали шану борцям за свободу України. Голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк, голова районної ради Сергій Макаренко, керівник апарату райдержадміністрації Олена Слюсаренко та заступник голови районної ради Дмитро Молодченко, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь в урочистому покладанні квітів на меморіальному кладовищі у м.Знам’янка. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували подвиг воїнів, загиблих у роки Другої світової війни.

Вічна пам’ять загиблим! Честь і слава живим героям!

 

Прочитано 131 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh