23 серпня — День Державного Прапора України

23 серпня 2017 року

Щиро вітаю жителів Знам’янського району із Днем Державного Прапора України!

З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – це символ свободи та незалежності, єднання та слави нашої країни – уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Тож нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Від усього серця бажаю Вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров’я, добробуту і щастя кожній родині.

Голова районної

державної адміністрації                                                                О.ЛУКАШОВ

безоплтана правова