24 серпня — День незалежності України

23 серпня 2017 року

Від щирого серця вітаю Вас із величним святом — Днем незалежності України!

Двадцять шість років тому здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй землі. Безумовно, роки незалежності стали випробуванням для всіх нас. Проте не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України спроможний поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові, крові наших предків. Отож, будьмо впевнені у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане, і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму. У нас є всі підстави бути певними в своїх силах і з оптимізмом дивитися в майбутнє. За час незалежності ми довели, що здатні долати труднощі і досягати успіху. Для цього нам потрібна єдність і солідарність, зосередження спільних зусиль на загальнонаціональній справі.

Шановні співвітчизники! Від усієї душі зичу Вам щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

Голова районної

державної адміністрації                                                                О.ЛУКАШОВ

безоплтана правова