Виїзд робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

12 квітня 2019 року

12 квітня 2019 року районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в складі представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації, головного державного інспектора управління Держпраці у Кіровоградській області, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Кіровоградській області, відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації, здійснено виїзд робочої групи на територію Цибулівської  та Суботцівської сільських рад.

Обстежено 8 фізичних осіб – підприємців щодо стану оформлення трудових відносин з найманими працівниками та рівня заробітної плати.

Під час здійснення обстежень районною робочою групою встановлено недоліки. Всі наймані працівники офіційно працевлаштовані та отримують заробітну плату згідно чинного законодавства. Фактів не виплати заробітної плати не встановлено.

Під час рейду активно проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців щодо відповідальності за нелегальну зайнятість, необхідності виплати офіційної заробітної плати та сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

На даний час опрацьовуються матеріали отриманні під час здійснення вивчення стану справ районною робочою групою.

Прочитано 30 раз

cropped-logo_
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh