04 грудня Варварі Григорівні Лень, мешканці с.Цибулеве, виповнилося 103 роки

04 грудня 2015 року

У наш час таке довголіття можна вважати рекордом. Для Знам’янського району це і є рекорд, тому що Варвара Григорівна є найстаршою жителькою району. Сьогодні люди так рідко доживають до таких років, що кожний день народження в цьому віці це вже ювілей.

І цей рекордний день народження, незважаючи на поважний вік, Варвара Григорівна зустріла з посмішкою на обличчі та у колі гарних гостей.

Крім родичів та близьких привітати пані Варвару приїхала керівник апарату районної державної адміністрації О.Слюсаренко та Цибулівський сільський голова Л.Таранець, які вручили довгожительці квіти та пам’ятні подарунки, побажали їй сімейного затишку та міцного здоров’я, яке б дозволило зустріти ще не один день народження.

Шановна довгожителька подякувала гостям за привітання.

cropped-logo_