4 травня – Міжнародний день пожежників

04 травня 2020 року

З нагоди Міжнародного дня пожежників, який традиційно у всьому світі відзначається 4 травня, голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк та заступник голови районної ради Дмитро Молодченко зустрілися з особовим складом Державної пожежно-рятувальної частини №18 управління ДСНС України в Кіровоградській області. В цю дату згадують тих, хто віддав своє життя захищаючи нас в нелегкій боротьбі з вогнем під час виконання своїх професійних обов’язків.

Звертаючись до вогнеборців, керівник району подякував присутніх за їх небезпечну роботу, за те, що вони ризикуючи власним життям, рятують сотні інших, ліквідовують пожежі, наслідки стихії. Лісові пожежі у квітні 2020 року в Чорнобильській зоні знову підкреслили ту велику роль в житті суспільства, яку мають люди цієї професії. Масштабну пожежу вдалося загасити, залучивши понад 500 осіб та понад 120 одиниць техніки. У цій операції взяли участь й пожежники Кіровоградської області.

Вогнеборці Служби порятунку – це висококваліфіковані професіонали, самовіддані, сумлінні люди, які відповідально ставляться до своїх службових обов’язків. Скромні герої, які заслуговують на найщиріші слова вдячності за плідну та продуктивну працю.

Під час зустрічі з колективом Василь Смаглюк подякував присутнім за їх нелегку роботу і, як прояв вдячності та за підсумками роботи у 2019 році, нагородив особовий склад 18-го Державного пожежно-рятувального підрозділу Управління ДСНС України в Кіровоградській області Почесною грамотою Знам’янської районної державної адміністрації та Знам’янської районної ради, яку вручив начальнику Знам’янського міськрайонного відділу управління ДСНС України в Кіровоградській області Владиславу Ларіонову.

Разом із грамотою голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк передав особовому складу підрозділу засоби індивідуального захисту, придбані за рахунок районного бюджету, які полегшать виконання бойових завдань.

безоплтана правова