5 грудня – Міжнародний день волонтера

05 грудня 2020 року

Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.

Волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей.

Дякуємо усім небайдужим громадянам, які у всі часи допомагають військовим, збирають кошти, ліки для дорослих та дітей, які цього потребують.

Завдяки Вам рятуються людські життя, завдяки вашій праці стає яскравішою доля багатьох людей! Ми цінуємо Ваш вклад, ваше завзяття та відданість.

Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаємо Вам оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ живе і переможе!

Голова Знам’янської районної державної адміністрації      Василь СМАГЛЮК

безоплтана правова