Актуальні питання налагодження співпраці казначейства та місцевих органів влади

21 листопада 2015 року

У рамках робочої поїздки голова Державної казначейської служби України Т. Слюз відвідала Знам’янський район.

 

Посадовець поспілкувалась з керівництвом району, міста та Знам’янського управління державної казначейської служби України щодо розвитку управління державними фінансами та удосконалення надання казначейських сервісів.

 

Керівник казначейства у своєму виступі зупинилась на проблемах фінансової децентралізації, зокрема, на неврегульованості процедури ліквідації сільських рад, що увійшли до територіальних громад, та передачі повноважень новоствореним територіальним громадам. Крім того, поінформувала присутніх про розробку Державною казначейською службою України проектів нормативних документів щодо спрощення роботи бухгалтерських та фінансових служб бюджетних установ, а також звернула увагу керівників та головних бухгалтерів бюджетних установ на недопущенні кредиторської заборгованості по захищеним статтям видатків.

 

Під кінець зустрічі учасники мали змогу обговорити питання підвищення ефективності організації роботи Знам’янського управління та налагодження співпраці з місцевими органами влади, розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.

 

Прочитано 94 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh