«Біль минає, а пам’ять залишається»

Щороку 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На Знам’янщині ця подія відзначається досить широко: в закладах культури та освіти проводяться тематичні заходи, зустрічі з воїнами-афганцями, уроки мужності.

Зі справжніми чоловіками, учасниками бойових дій в Афганістані та Іраку, полковником Хоменком Романом Анатолійовичем, прапорщиком Савченком Василем Петровичем та учасником бойових дій на території Чехословаччини Гусаренком Василем Яковичем познайомилися учасники тематичного виховного заходу «Я на Схід поглядаю, бачу юність свою», який підготували працівники районного будинку культури, районного краєзнавчого музею та районної бібліотеки. Захід відбувся 12 лютого 2018 року в читальному залі центральної районної бібліотеки. З цікавістю ознайомилися школярі з матеріалами виставки «Біль минає, а пам’ять залишається»: фотосвітлинами, нагородами, архівними документами, особистими речами та спогадами колишніх учасників бойових дій.

Цікаві і змістовні розповіді колишніх воїнів, їх спогади про участь у бойових операціях – це чудова нагода для молоді прилучитися до подвигу старшого покоління, зрозуміти, що і в нашому житті завжди є місце Подвигу.

За мужність і відвагу, самовідданість і стійкість, виявлені під час виконання бойових завдань, Савченко Василь Петрович нагороджений медалями «За бойові заслуги» та «Воїну-інтернаціоналісту від вдячного афганського народу», Хоменко Роман Анатолійович — відзнаками командування багатонаціональних сил в Республіці Ірак.

Шановні гості поділилися з присутніми набутим під час проходження служби у мирний час та приймаючи участь у воєнних діях досвідом.

Зі словами вдячності до присутніх звернулася директор районного краєзнавчого музею О. Лутай, яка зауважила, що неоціненний подвиг воїнів-інтернаціоналістів – це приклад служіння та відданості, який назавжди залишиться в серцях співвітчизників та тих народів, честь і гідність яких вони допомагали відстоювати.

Прочитано 42 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh