Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів Знам’янського району

За період з 03 по 06 квітня 2017 року до Знам’янського бюджету надійшло всього доходів у сумі 8304,8 тис.грн., (власних надходжень загального фонду – 634,5 тис.грн.) з них:

• податку на доходи фізичних осіб – 361,5 тис.грн.;
  • плати за землю – 112,4 тис.грн.;
  • єдиного податку – 50,8 тис.грн.;
  • субвенцій з держбюджету:
  • освітньої – 1507,9 тис.грн.;
  • медичної – 1129,3 тис.грн.;
  • на державні програми соціального захисту населення – 3737,2 тис.грн.
  • доходів спеціального фонду –.

За вказаний період із зведеного бюджету профінансовано видатків на утримання бюджетних установ, здійснення заходів місцевих програм на загальну суму – 1206,7тис.грн., із яких спрямовано на:

• заробітну плату з нарахуваннями – 2,7 тис.грн. (0,2%);
  • оплату енергоносіїв та комунальних послуг– 3,2тис.грн. (0,3%);
  • придбання медикаментів – 0тис.грн. (0%);
  • продукти харчування – 8,4тис.грн. (0,7%);
  • трансферти населенню – 0тис.грн. (0%);
  • капітальні видатки – 33,5тис.грн. (2,8%).

За рахунок субвенцій з державного бюджету на державні програми соціального захисту населення профінансовані видатки:

• допомогу окремим категоріям громадян (сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, прийомним сім’ям, по догляду за психічнохворими) – 3630,2тис.грн.;
  • пільги по оплаті житлово-комунальних послуг  – 4,9 тис.грн.;
  • субсидії населенню на прокриття витрат по оплаті житлово-комунальних послуг – 102,0 тис.грн.

Інформація про стан надходження доходів до місцевих бюджетів Знам’янського району

Інформація про видатки місцевих бюджетів Знам’янського району