Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів Знам’янського

За період з 07 по 13 липня 2017 року до Знам’янського бюджету надійшло всього доходів у сумі 5544,7 тис.грн., (власних надходжень загального фонду – 1759,7 тис.грн.) з них:

• податку на доходи фізичних осіб – 1146,5 тис.грн.;
  • плати за землю – 350,3 тис.грн.;
  • єдиного податку – 224,5 тис.грн.;
  • субвенцій з держбюджету:
  • освітньої – 783,4 тис.грн.;
  • медичної – 738,7 тис.грн.;
  • на державні програми соціального захисту населення – 882,9 тис.грн.
  • доходів спеціального фонду – 0,7 тис.грн.

За вказаний період із зведеного бюджету профінансовано видатків на утримання бюджетних установ, здійснення заходів місцевих програм на загальну суму – _______тис.грн., із яких спрямовано на:

• заробітну плату з нарахуваннями – ______ тис.грн. (___%);
  • оплату енергоносіїв та комунальних послуг– _______тис.грн. (___%);
  • придбання медикаментів – _______тис.грн. (___%);
  • продукти харчування – _______тис.грн. (___%);
  • трансферти населенню – _____тис.грн. (___%);
  • капітальні видатки – _____тис.грн. (___%).

За рахунок субвенцій з державного бюджету на державні програми соціального захисту населення профінансовані видатки:

• допомогу окремим категоріям громадян (сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, прийомним сім’ям, по догляду за психічнохворими) – 364,6 тис.грн.;
  • пільги по оплаті житлово-комунальних послуг  – 65,3 тис.грн.;
  • субсидії населенню на прокриття витрат по оплаті житлово-комунальних послуг – 453,0 тис.грн.

Інформація про стан надходження доходів до місцевих бюджетів Знам’янського району

Інформація про видатки місцевих бюджетів Знам’янського району