Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів Знам’янського району

За період з 01 по 06 липня 2017 року до Знам’янського бюджету надійшло всього доходів у сумі 7827,0 тис.грн., (власних надходжень загального фонду – 809,3 тис.грн.) з них:

• податку на доходи фізичних осіб – 353,1 тис.грн.;
  • плати за землю – 247,4 тис.грн.;
  • єдиного податку – 128,6 тис.грн.;
  • субвенцій з держбюджету:
  • освітньої – 783,4 тис.грн.;
  • медичної – 1446,0 тис.грн.;
  • на державні програми соціального захисту населення –3083,4 тис.грн.
  • доходів спеціального фонду – тис.грн.

За вказаний період із зведеного бюджету профінансовано видатків на утримання бюджетних установ, здійснення заходів місцевих програм на загальну суму – 1652,6 тис.грн., із яких спрямовано на:

• заробітну плату з нарахуваннями – 111,1 тис.грн. (6,7%);
  • оплату енергоносіїв та комунальних послуг– 4,5 тис.грн. (0,3%);
  • придбання медикаментів – 0,0 тис.грн. (0,0%);
  • продукти харчування – 4,6 тис.грн. (0,3%);
  • трансферти населенню – 7,5 тис.грн. (0,5%);
  • капітальні видатки – 33,3 тис.грн. (2,0%).

За рахунок субвенцій з державного бюджету на державні програми соціального захисту населення профінансовані видатки:

• допомогу окремим категоріям громадян (сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, прийомним сім’ям, по догляду за психічнохворими) – 3082,3 тис.грн.;
  • пільги по оплаті житлово-комунальних послуг  – 0,1 тис.грн.;
  • субсидії населенню на прокриття витрат по оплаті житлово-комунальних послуг – 1,0 тис.грн.

Інформація про стан надходження доходів до місцевих бюджетів Знам’янського району

Інформація про видатки місцевих бюджетів Знам’янського району