Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів Знам’янського району

За період з 24 по 30 березня 2017 року до Знам’янського бюджету надійшло всього доходів у сумі 2346,3 тис.грн., (власних надходжень загального фонду – 2127,1 тис. грн.) з них:

• податку на доходи фізичних осіб – 619,2 тис.грн.;
  • плати за землю – 1139,5 тис.грн.;
  • єдиного податку – 183,6 тис.грн.;
  • субвенцій з держбюджету:
  • освітньої – ;
  • медичної – ;
  • на державні програми соціального захисту населення – 186,4 тис.грн.
  • доходів спеціального фонду –.

За вказаний період із зведеного бюджету профінансовано видатків на утримання бюджетних установ, здійснення заходів місцевих програм на загальну суму – 5050,7тис.грн., із яких спрямовано на:

• заробітну плату з нарахуваннями – 3698,8 тис.грн. (73,2%);
  • оплату енергоносіїв та комунальних послуг– 109,8тис.грн. (2,2%);
  • придбання медикаментів – 0тис.грн. (0%);
  • продукти харчування – 24,7тис.грн. (0,5%);
  • трансферти населенню – 204,1тис.грн. (4%);
  • капітальні видатки – 560,9тис.грн. (11,1%).

За рахунок субвенцій з державного бюджету на державні програми соціального захисту населення профінансовані видатки:

• допомогу окремим категоріям громадян (сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, прийомним сім’ям, по догляду за психічнохворими) – 0 тис.грн.;
  • пільги по оплаті житлово-комунальних послуг  – 67,8 тис.грн.;
  • субсидії населенню на прокриття витрат по оплаті житлово-комунальних послуг – 118,6 тис.грн.

Інформація про стан надходження доходів до місцевих бюджетів Знам’янського району

Інформація про видатки місцевих бюджетів Знам’янського району