Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів Знам’янського району

За період з 10 по 16 березня 2017 року до Знам’янського бюджету надійшло всього доходів у сумі 11755,9 тис.грн., (власних надходжень загального фонду – 9131,3 тис. грн.) з них:

• податку на доходи фізичних осіб – 896,3 тис.грн.;
  • плати за землю – 181,1 тис.грн.;
  • єдиного податку – 79,0 тис.грн.;
  • субвенцій з держбюджету:
  • освітньої – 1507,9 тис. грн.;
  • медичної – 1055,1 тис.грн.;
  • на державні програми соціального захисту населення – 0 тис.грн.
  • доходів спеціального фонду – 0 тис.грн.

За вказаний період із зведеного бюджету профінансовано видатків на утримання бюджетних установ, здійснення заходів місцевих програм на загальну суму – 4835,2тис.грн., із яких спрямовано на:

• заробітну плату з нарахуваннями – 2743,2 тис.грн. (56,7%);
  • оплату енергоносіїв та комунальних послуг– 107,9 тис.грн. (2,2%);
  • придбання медикаментів – 0,3 тис.грн. (0%);
  • продукти харчування – 164,4 тис.грн. (3,4%);
  • трансферти населенню – 52,5тис.грн. (1,1%);
  • капітальні видатки – 97,6тис.грн. (2%).

За рахунок субвенцій з державного бюджету на державні програми соціального захисту населення профінансовані видатки:

• допомогу окремим категоріям громадян (сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, прийомним сім’ям, по догляду за психічнохворими) – 0 тис.грн.;
  • пільги по оплаті житлово-комунальних послуг  – 0 тис.грн.;
  • субсидії населенню на прокриття витрат по оплаті житлово-комунальних послуг – 0 тис.грн.

Інформація про стан надходження доходів до місцевих бюджетів Знам’янського району

Інформація про видатки місцевих бюджетів Знам’янського району