Інформація про надходження та використання коштів місцевих бюджетів Знам’янського району

За період з 10 по 16 листопада 2017 року до Знам’янського бюджету надійшло всього доходів у сумі 3634,9 тис.грн., (власних надходжень загального фонду – 1260,1 тис.грн.) з них:

• податку на доходи фізичних осіб – 904,5 тис.грн.;
  • плати за землю – 47,9 тис.грн.;
  • єдиного податку – 238,4 тис.грн.;
  • субвенцій з держбюджету:
  • освітньої – 1507,9 тис.грн.;
  • медичної – 738,6 тис.грн.;
  • на державні програми соціального захисту населення – 0,0 тис.грн.
  • доходів спеціального фонду – 8,2 тис.грн.

За вказаний період із зведеного бюджету профінансовано видатків на утримання бюджетних установ, здійснення заходів місцевих програм на загальну суму – 2063,2  тис.грн., із яких спрямовано на:

• заробітну плату з нарахуваннями – 80,7 тис.грн. (3,9%);
  • оплату енергоносіїв та комунальних послуг– 94,1 тис.грн. (4,6%);
  • придбання медикаментів – 0 тис.грн. (0,0%);
  • продукти харчування – 88,8 тис.грн. (4,3%);
  • трансферти населенню – 1,2 тис.грн. (0,1%);
  • капітальні видатки – 158,6115,0 тис.грн. (5,6%).

За рахунок субвенцій з державного бюджету на державні програми соціального захисту населення профінансовані видатки:

• допомогу окремим категоріям громадян (сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, прийомним сім’ям, по догляду за психічнохворими) – 0,0 тис.грн.;
  • пільги по оплаті житлово-комунальних послуг  – 0,0 тис.грн.;
  • субсидії населенню на прокриття витрат по оплаті житлово-комунальних послуг – 0,0 тис.грн.

Інформація про стан надходження доходів до місцевих бюджетів Знам’янського району

Інформація про видатки місцевих бюджетів Знам’янського району