День центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Знам’янському міськрайонному відділі пробації

19 вересня 2017 року фахівцем із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено захід для осіб, засуджених  до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, спрямований на  популяризацію здорового способу життя.

В ході заходу проведено бесіду щодо профілактики негативних звичок. Далі учасникам  було запропоновано переглянути  відеолекторії на тему: «СНІД та його профілактика», «Правда про алкоголь» та «Наркоманія – початок кінця». Присутні поглибили свої знання щодо можливих шляхів передачі ВІЛ-інфекції та засоби захисту, взяли активну участь в обговоренні проблем наркоманії та алкоголізму в сучасному суспільстві, дізналися про можливі шляхи формування алко- та наркозалежності та методи лікування даних хвороб.

безоплтана правова