Державні службовці, які проходять перевірку відповідно до Закону України «Про очищення влади» згідно з графіком

 

 

Слюсаренко Олена Олександрівна — керівник апарату районної державної адміністрації

 

Юхно Тетяна Василівна — заступник керівника апарату, начальник відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації

 

Іванова Тетяна Вікторівна — начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

 

Чорна Надія Миколаївна — начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

Балаклеєнко Ніна Михайлівна — начальник загального відділу апарату райдержадміністрації

 

Параскева Олег Васильович — завідувач сектору запобігання та виявлення корупції, режимно-секретної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації

 

Грідіна Оксана Василівна — начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації

 

Гундаренко Юлія Василівна — головний спеціаліст сектору нагляду за правильністю призначення (перерахунку), виплати пенсій та сім’ї управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Калашник Наталія Миколаївна — головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Луньова Тамара Іванівна — завідувач сектору нагляду за правильністю призначення (перерахунку), виплати пенсій та сім’ї управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Кулик Світлана Іванівна — начальник відділу персонафікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Знам’янської районної державної адміністрації

 

Перебийніс Олена Володимирівна — головний спеціаліст  відділу персонафікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Знам’янської районної державної адміністрації

 

Чабан Елла Анатоліївна — начальник відділу соціальної роботи Знам’янського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  

 

Бабіч Тетяна Миколаївна — начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

 

Бискуб Галина Михайлівна — начальник фінансового управління райдержадміністрації

 

Бондаренко Лариса Володимирівна — начальник відділу (Центру) надання адміністративних послуг  райдержадміністрації

 

Волчок Олександр Іванович — начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації

 

Нечитайло Віта Вікторівна — завідувач сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації 

 

Іванова Алла Іванівна — начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Запісочна Наталія Веніамінівна — заступник начальника управління, начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Пилипенко Вікторія Леонідівна — начальник архівного відділу райдержадміністрації

 

Стукаленко Олександр Миколайович — начальник  відділу молоді ті спорту райдержадміністрації

 

Чубін Ірина Юріївна — начальник  відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

Шмуратова Любов Володимирівна — заступник начальника управління, начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації

 

Яценко Ольга Віталіївна — директор Знам’янського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Азаренко Юлія Анатоліївна — заступник начальника відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Будюк Олена Миколаївна — завідувач сектору з формування виплати всіх видів допомоги, пільг і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Вітряченко Наталія Юріївна — державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Гуйван Любов Сергіївна — головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Новосьолова Лариса Миколаївна — начальник юридичного відділу та з питань кадрової роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Соколовська Юлія Юзефівна — начальник відділу з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів війни і праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Ємченко Лілія Анатоліївна — начальник відділу аналізу і планування доходів бюджету та фінансів гулузей виробничої сфери і інвестицій фінансового управління райдержадміністрації

 

Шушпан Наталія Валентинівна — начальник відділу звітності, фінансового забезпечення та організаційно-кадрової роботи фінансового управління райдержадміністрації

 

Чубін Олександр Іванович — начальник відділу інженерно-технічного забезпечення та кадрової роботи управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

Богун Оксана Миколаївна — завідувач сектору економічного аналізу, фінансового, кредитного забезпечення та маркетингу сільськогосподарської продукції відділу організації виробництва, переробки сільськогосподарської продукції та врегулювання відносин власності, головний бухгалтер управління агропромислового розитку райдержадміністрації

 

Кіріченко Наталія Костянтинівна — перший заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Смалько Юлія Анатоліївна -головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

 

Давидова Тамара Ігорівна — головний спеціаліст відділу інженерно-технічного забезпечення та  кадрової роботи управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

Кувіка Ірина Анатоліївна — головний спеціаліст відділу організації виробництва, переробки сільськогосподарської продукції та врегулювання відносин власності управління агропромислового розвитку райдержадміністрації 

 

Мочалова Яна Павлівна — головний спеціаліст відділу інженерно-технічного забезпечення та  кадрової роботи управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

 

Багно Марина Олексіївна — головний спеціаліст кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

 

Благодатная Наталія Володимирівна — адміністратор відділу (Центру) надання адміністративних послуг райдержадміністрації. 

 

Гнатюк Вікторія Валеріївна — головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації.

 

Горбань Віталій Олександрович — завідувач сектору комунікації з громадськістю та інформаційної діяльності відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації

 

Компанієць Надія Володимирівна — головний спеціаліст сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації. 

 

Марченко Олена Дмитрівна — головний спеціаліст юридичного сектору апарату райдержадміністрації.

 

Міхно Ірина Миколаївна — головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення та контролю апарату райдержадміністрації, бухгалтер.

 

Теличко Тетяна Миколаївна — державний реєстратор відділу (Центру) надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

 

Толкуща Любов Вікторівна — головний спеціаліст відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

 

Учанєв Ігор Олександрович — головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації.

 

Васвілова Юлія Олегівна — провідний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсації управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

Горячева Тетяна Миколаївна — головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення райдержадмністрації.

 

Дерев’янко Інна Вікторівна — головний спеціаліст сектору з формування виплат всіх видів допомог, пільг і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

Огіренко Олена Анатоліївна — провідний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсації управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

Романова Наталія Георгіївна — головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсації управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

Чорна Алла Олексіївна — головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсації управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

Яворська Тетяна Василівна — провідний спеціаліст юридичного відділу та з питань кадрової роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

Язвінська Галина Григорівна — головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсації управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

Іларіонова Любов Миколаївна  — головний спеціаліст відділу звітності, фінансового забезпечення та управління персоналом фінансового управління райдержадміністрації.

 

Михайлова Олена Іванівна — головний спеціаліст відділу планування доходів бюджету, фінансів галузей виробничої сфери та інвестицій фінансового управління райдержадміністрації.

 

Коваленко Ірина Анатоліївна — головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації.

 

Кириленко Людмила Петрівна — головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації.