06 липня 2015 року

Перед початком апаратної наради перший заступник голови районної державної адміністрації С.Макаренко привітав О.Анісімову-Шило з її призначенням на посаду голови Устинівської райдержадміністрації та побажав плідної праці на новому місці.

Розпочинаючи апаратну нараду, перший заступник голови райдержадміністрації С.Макаренко повідомив про події, які відбулися на минулому тижні, звернувши особливу увагу на зустріч учасників АТО та їх сімей з головою Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО А.Дерев’янком.
– Допомога учасникам АТО та членам їх сімей і надалі залишається пріоритетним напрямком діяльності районної державної адміністрації, – зазначив перший заступник голови районної державної адміністрації С.Макаренко, а також подякував державним службовцям, які взяли участь у 8-й обласній спартакіаді серед збірних команд державних службовців, яка проходила в смт.Олександрівка, де команда Знам’янської райдержадміністрації зайняла 3 командне місце серед районних державних адміністрацій області.

Інформуючи з першого питання порядку денного наради, начальник фінансового управління райдержадміністрації Г.Бискуб доповіла, що у січні-червні 2015 року надходження податків і зборів до загального і спеціального фондів бюджетів усіх рівнів склали 30014,7 тис. грн. або 123,4% до плану січня-червня 2015 року.

Також, були розглянуті питання соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей, їх працевлаштування, надання їм медичної допомоги та земельних ділянок.
У 2014 році 6 пораненим учасникам АТО виплачено матеріальну допомогу на загальну суму 30 тис. грн., у 2015 році – 5 тис. грн. одному пораненому учаснику АТО. У рамках програми соціального захисту населення «Турбота» на 2014-2015 роки надано матеріальну допомогу 26 учасникам АТО по 300-500 грн. та 20 родинам на суму 15000 грн.
З початку проведення антитерористичної операції у центральній районній лікарні надано допомогу 29 учасникам АТО.
Станом на 02 липня 2015 року на звернення учасників АТО Головним управлінням Держземагенства у Кіровоградській області видано 78 наказів про надання земельних ділянок, на обробці знаходяться 5 заяв.
Для надання земельної ділянки громадяни зверталися безпосередньо до Суботцівської сільської ради у зв’язку з тим, що проведено розмежування земель державної та комунальної власності. Відповідно сільська рада надала 30 дозволів.
З питань працевлаштування до міськрайонного центру зайнятості звернулося 11 учасників АТО (с.Казарня – 2 особи, с.Суботці – 3, с.Дмитрівка – 2, с.Цибулеве – 2, с.Петрове – 1, с.Мошорине – 1). У результаті проведеної роботи три особи з числа учасників АТО виявили бажання отримати одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, одна особа пройшла професійне навчання за навчальною програмою «підприємець початківець». Одна особа працевлаштована. На даний час вирішується питання працевлаштування одного учасника АТО на підприємства залізничного транспорту. Одна особа припинила реєстрацію в центрі зайнятості у зв’язку з переїздом на інше місце проживання. Станом на 06 липня 2015 року на обліку в Знам’янському міськрайонному центрі зайнятості перебуває 9 осіб з числа учасників АТО.

На апаратній нараді було заслухано доповідь начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації А.Іванової з питання стану виконання в районі постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2015 року №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», яка повідомила, що станом на 06 липня 2015 року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації надійшло 1502 заяви для призначення житлової субсидії за новим порядком та нараховуються 812 справ, які підлягать призначенню без звернень громадян (отримували субсидію протягом 2014-2015 років). На 1502 справи зроблено запити до сільських рад та комунальних підприємств і організацій для отримання довідок про вартість платежів, на 1462 справи – запити на ДФС. Загальна кількість справ, які потребують опрацювання, складає 2314. Призначено субсидії 1253 громадянам, що складає 54,1 %.

З питання стану готовності та використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту Знам’янського району доповів старший інспектор відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації С.Гришин, який повідомив, що проведено технічну інвентаризацію 14 захисних споруд з виготовленням технічних паспортів, що складає 60%. На фінансування заходів з проведення ремонтних робіт захисних споруд цивільного захисту у стан придатний для використання у 2015 році із місцевих бюджетів виділені кошти в сумі 201 тис.грн.

Про умови кредитування фізичних осіб та членів ОСББ за державною програмою енергоефективності «Ощадний дім» проінформувала учасників наради завідуюча сектором розвитку банківського бізнесу ТВБВ №10010/0172 Кіровоградсьського обласного управління АТ «Ощадбанк» Л.Кірій.