Дороге серцю місце -рідний дитсадок

27 вересня 2017 року

Кожне свято у дитячому садку завжди особливе, адже головні його учасники діти, які своєю щирістю дарують радість усім присутнім.

Проте, ще більш величним було свято, яке відбулося 27 вересня у Петрівському опорному навчальному закладі «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», яке було приурочене дню народження самого наймолодшого садочка у районі та Дню працівників дошкілля.

На свято завітали батьки, працівники дошкільних закладів району та гості, які дарували садочку і працівникам теплі слова вітань. Колектив закладу приклав не мало зусиль для того, щоб він відповідав усім нормам і стандартам, щоб малюкам було затишно і весело. Вихователі озброюють своїх вихованців знаннями, уміннями жити і бути щасливими у нашому суперечному світі, допомагають їм бути у злагоді із довкіллям та самим собою, сподіваючись на те, що зерна, посіяні у садочку, обов’язково рясно проростуть.

Зі словами привітання виступили голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов, помічник-консультант народного депутата України О.Довгого – Андрій Іщенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Віта Сидоренко, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Валентина Рябошапка.

Даруючи дитсадку-імениннику подарунки, гості зичили йому достатку, процвітання, довголіття, працівникам – задоволення від улюбленої роботи, а маленьким вихованцям – рости здоровими, розумними і не забувати дороги до світлого Дому їхнього дитинства.

Найменші учасники свята, вихованці навчального закладу, із задоволенням співали та танцювали, декламували вірші та розігрували сценки, чим забезпечили чудовий настрій всім присутнім.

На святі приємно було бачити усміхнені, щасливі обличчя тих, для кого стіни садочка у різний час були рідними, хто відкривав садочок, хто віддавав частинку своєї душі і серця дошкільному закладу та вихованцям.

Побажання процвітання, творчих успіхів, здоров’я співробітникам, дітям і батькам звучали протягом всього свята! Святкова атмосфера була по родинному затишною, цікавою, радісною та просто казковою!

Всі присутні на заході отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій. Цікаве дійство не залишило нікого байдужим, свято справді вдалося.

Гості та запрошені щиро подякували організаторам даного заходу за чудово проведений час.

Прочитано 87 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh