Економічна стабільність підприємства – розвиток району

21 травня 2020 року

Під час робочого візиту до Державного підприємства «Чорноліське лісове господарство» голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк ознайомився з його роботою.

Директор ДП Олександр Зуєв проінформував, що основним завданням діяльності ДП «Чорноліський лісгосп» є охорона та захист лісу, лісовідновлення та лісорозведення, вирощування високопродуктивних насаджень шляхом своєчасного проведення рубок. Площа лісового фонду становить 19,053 тис. м3.

До складу держлісгоспу входять чотири лісництва – Дмитрівське, Богданівське, Знам’янське та Чутянське, Нижній склад, Ремонтно-транспортний цех. Підприємство здійснює реалізацію лісоматеріалів та продукцію переробки, як на внутрішній ринок так і на експорт.

Підприємство має зразкову платіжну дисципліну, відсутня заборгованість по платежах до бюджетів усіх рівнів, Пенсійного фонду України, з виплати заробітної плати працівникам. Чисельність працюючих на підприємстві становить 176 чоловік, середньомісячна зарплата штатного працівника складає 19162,0 грн.

Прочитано 57 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh