Експрес інформація

 

20.12.2018

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак провела засідання комісії з питань захисту прав дитини при Знам’янській районній державній адміністрації.

 

19.12.2018

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак взяла участь у новорічному благодійному заході «Грудневі зустрічі» для дітей з особливими потребами.

 

18.12.2018 

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак провела:

засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення новорічно-різдвяних свят;

засідання районної комісії з питань надання цільової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

17.12.2018

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак привітала жительку с.Володимирівка із 90-річним ювілеєм.

 

14.12.2018

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак взяла участь у пленарному засіданні районної ради.

 

12.12.2018 

Керівник апарату районної державної адміністрації О.Слюсаренко провела засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.

 

11.12.2018 

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак взяла участь у нагородженні учасників фотоконкурсу «Моя родина без насильства».

 

06.12.2018 

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак засідання районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій, які потребують індивідуального вирішення.

 

05.12.2018

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак взяла участь у нараді з посадовими особами органів місцевого самоврядування району та міста з питань виконання стягнень у виді суспільно корисних робіт.

 

 

04.12.2018

Під керівництвом голови районної державної адміністрації О.Лукашова взято участь у штабному тренуванні з органами управління ЦЗ ЄДСЦЗ щодо переведення ЄДСЦЗ з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.

У залі засідань районної ради відбулося святкове дійство до Дня місцевого самоврядування та Дня Збройних Сил України.

 

 

03.12.2018 

Перший заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак провела засідання комісії з питань використання субвенції у 2018 році з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.