Експрес інформація

 

15 серпня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак провела виїзне засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України

 

11 серпня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак провела засідання районної комісії з питань надання цільової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 

10 серпня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак провела засідання районного організаційного комітету з підготовки та відзначення 26-ї річниці з Дня незалежності України.

 

09 серпня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації О. Грінчак провела нараду з представниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту.

 

08 серпня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації О. Грінчак провела засідання районної комісії з питань надання цільової матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах.

 

В приміщенні Знам’янської райдержадміністрації представниками Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату було проведено показове інструкторсько-методичне заняття для посадових осіб, які забезпечують функціонування системи військового обліку на території міста та району.

 

04 серпня 2017 року відбулося пленарне засідання ХІХ сесії Знам’янської ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації О.Лукашов, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі та сільські голови.

 

03 серпня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак провела:

засідання районного організаційного комітету з підготовки та відзначення 26-ї річниці з Дня незалежності України;

робочу нараду з питання проведення археологічних розкопок нововиявленого об’єкту археології – кургану № 33 курганної групи VIІІ, що розташований на території Мошоринської сільської ради, де було знайдено антропоморфну стелу скіфського часу (др. пол. VI – V ст. до н.е.)

 

01 серпня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак провела засідання організаційного комітету з підготовки та проведення відкритого районного свята народної творчості «Чута-Фест»