Експрес інформація

 

15.05.2018 перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак взяла участь у районному святі «Родина – це вся Україна».

 

14.05.2018 перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак провела:

нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації;

засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Дня вишиванки;

засідання районної комісії з питань надання цільової матеріальної допомоги громадянам;

засідання районної комісії з розгляду заяв громадян щодо надання державної соціальної допомоги.

 

11.05.2018 перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак взяла участь у районниму фестивалі «Єврофест-2018», який відкрили представники 14 навчальних закладів району. Його програма включала – святковий парад країн Євросоюзу, презентацію Євромістечка та представлення країн ЄС.

Перший заступник заступник голови райдержадміністрації О.Грінчак завітала до акушерсько-гінекологічного відділення КЗ «Знам’янська міська лікарня ім.. А.В.Лисенка» та від щирого серця поздоровили породіль із с.Богданівка та с.Цибулеве з Днем Матері.

 

08.05.2018 керівництво районної державної адміністрації та районної ради, представники трудових колективів структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, громадськість району взяли участь в урочистих заходах, присвячених Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Керівництво райдержадміністрації та районної ради відвідали учасників бойових дій у Другій світовій війні, які проживають у районі, вручили їм квіти та продуктові набори. Голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов та голова районної ради Сергій Макаренко завітали до ветеранів, які живуть у с.Дмитрівка, перший заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак – с.Суботці, заступник голови районної ради Дмитро Молодченко – с.Богданівку.

 

04.05.2018 голова районної державної адміністрації О.Лукашов провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак провела засідання районного організаційного комітету з підготовки та проведення заходів із відзначення у 2018 році в районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

03.05.2018 голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак провела:

спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, та інших соціальних виплат; районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення;

засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника.

 

02.05.2018 перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак провела:

засідання комісії з питань захисту прав дитини;

засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня матері та Дня сім’ї.