«Герої – поруч з нами»

12 червня 2019 року

Ось і настали довгоочікувані канікули, а з ними розпочали свою діяльність і пришкільні літні табори. Для учнів це не тільки можливість весело провести час, а й чудова нагода отримати масу нових вражень.

Так, в рамках акції «Профорієнтаційне літо», 11 червня 2019 року фахівцем з профорієнтації Людмилою Базюк, спільно із представниками Знам’янського міськрайонного відділу управління ДСНС України в Кіровоградській області було проведено професіографічну екскурсію для дітей НВК «ЗОШ №№ — гімназія».

Дітлахи загону «»Вогники» літнього пришкільного табору «Перлинка» з задоволенням відвідали пожежну частину. Дітей цікавило все: пожежні машини, форма рятівників, побут, розповідь про трудову діяльність. На подвір’ї пожежної частини дітей зустріли начальник Знам’янськогоМВ ДСНС, підполковник Владислав Ларіонов та працівники пожежної частини – капітан Юрій Шмалько і старший сержант Андрій Кадеров. Малеча із захопленням слухала розповідь рятувальників про їх нелегку працю, швидкість виконання поставлених завдань, вміння діяти оперативно та чітко, впевнено надаючи допомогу потерпілим.

Особливо цікавою була розповідь Андрія Кадерова. Він акцентував увагу на необхідністі бути обережними і уважними, постійно дотримуватись правил безпечної поведінки.

Діти ознайомились із пожежними автомобілями та пожежно-рятувальним обладнанням, зокрема, захисним спорядженням рятувальників, їхнім одягом. Учні мали можливість потримати обладнання, зазирнути до диспетчерської, відчувши себе справжніми вогнеборцями. А потім фото на згадку. Малеча із задоволенням фотографувалась разом із рятувальниками, біля машин.

Прочитано 41 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh