Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації С.Кузьменко завітав до Знам’янського району

05 травня 2017 року

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Анатолійович Кузьменко відвідав Дмитрівську сільську раду, де взяв участь в урочистому відкритті футбольного майданчику із штучним покриттям Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім.Т.Г.Шевченка, реконструкція якого відбулася у рамках проекту голови обласної державної адміністрації «Здоров’я наших дітей».

Усі роботи з реконструкції виконано за рахунок коштів Дмитрівської сільської ради. Вартість робіт за проектом становить 1478,8 тисяч гривень. Об’єкт – футбольний майданчик із сучасним штучним покриттям розміром 22 м х 42 м з трибунами на 168 місць, освітлення на 4 мачти.

У заході взяли участь перший заступник голови обласної ради Ю.Гугленко, депутат обласної ради Н.Ревенко, голова районної державної адміністрації О.Лукашов, голова районної ради С.Макаренко, Дмитрівський сільський голова Н.Стиркуль, громадськість району, педагогічні працівники та учні загальноосвітніх шкіл №1 та №2 ім.Т.Г.Шевченка.

— Відкриття сучасного стадіону на селі – це результат злагодженої роботи дружньої місцевої громади. Дякую депутатському корпусу Дмитрівської сільської ради на чолі з її головою Наталією Євстафіївною Стиркуль за плідну роботу. Завдяки появі у селі Дмитрівка нового стадіону буде підростати загартована, здорова, освічена молодь, яка стане надійною опорою нашої держави, — наголосив Сергій Анатолійович. — Є надія, що відтепер, завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь села Дмитрівка у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на цьому сучасному стадіоні, тим самим зміцнюючи своє здоров’я і цей прекрасний майданчик виховає не одне покоління спортсменів.

Спортсмени села успішно виступають на змаганнях районного та обласного рівнів. Чоловіча волейбольна команда у змаганнях «Краще спортивне село Кіровоградщини» у 2016 році посіла перше місце.

Олеся Крамаренко та Данило Волков є призерами чемпіонатів Кіровоградської області з легкої атлетики, а Владислав Кущов і Дмитро Шерстюк здобували призові місця на чемпіонатах області з настільного тенісу. Футбольна команда у нинішньому сезоні посідає перше місце у відкритому чемпіонаті Знам’янського району.

Під час заходу голова обласної державної адміністрації С.Кузьменко вручив школярам ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №2 ім.Т.Г.Шевченка набір футбольних м’ячів.

Церемонія відкриття стадіону завершилась товариським матчем між командами Дмитрівської ЗОШ №1 і №2 ім.Т.Г.Шевченка.