Голова райдержадміністрації Олександр Лукашов провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

13 травня 2019 року

Розпочав щотижневу нараду голова районної державної адміністрації Олександр Сергійович із питання організації підготовки та проведення додаткових виборів депутатів сільських рад та селищних рад 30 червня 2019 року відповідно постанови Центральної виборчої комісії від 22 квітня 2019 року №853.

Крім того, Олександр Лукашов наголосив на якісній організації та підготовці питань до чергової сесії Знам’янської районної ради сьомого скликання 17 травня 2019 року.

Керівник району звернув увагу присутніх  на  підготовку до оздоровлення та відпочинку дітей Знам’янського району влітку 2019 року.

Окремо, було винесено  питання щодо організації проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання випускників навчальних закладів району.

Голова райдержадміністрації акцентував увагу керівників структурних підрозділів райдержадміністрації щодо виконання доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменка С.А. за результатами співбесіди з головою Знам’янської райдержадміністрації Лукашовим О.С., Дмитрівським сільським головою Стиркуль Н.Є. з визначення пріоритетних завдань соціально-економічного розвитку Знам’янського району, Дмитрівської сільськоїоб’єднаної територіальної громади у 2019 році від 15 квітня 22019 року №01-26/46/0.1, а також звітування голові райдержадміністрації про їх усунення один раз на два місяці.

Крім того, керівник району наголосив на  належній організації та проведенні Свята останнього Дзвоника та заходів, присвячених Міжнародному Дню захисту дітей.

Прочитано 84 раз

cropped-logo_
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh