Голова райдержадміністрації провів нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Питання пониження температурного режиму та проведення заходів щодо опалення закладів соціально-культурної сфери району розглянуті на черговій нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Зокрема, голова райдержадміністрації наголосив на особистому контролі начальників відділів освіти, молоді та спорту, культури та туризму райдержадміністрації, керівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янського району, комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Питання моніторингу та контролю щодо проведення опалювального сезону 2018/2019 року покладено на  начальника відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Т. Бабіч.

Начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віті Сидоренко було доручено щоденно моніторити температурний режим, відвідування та причини відсутності дітей, а також підвіз учнів до закладів освіти району.

Про початок сезону захворюваності на грип та добровільну вакцинацію доповіла в.о. головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Жанна Зраєнко.

Олександр Лукашов наголосив на проведенні профілактичних заходів, попередження епідемії грипу та вакцинації дітей у школах, дитячих садочках, соціальних, медичних працівників тощо.

Окремо керівник району зупинився на завершенні ремонтних робіт покрівлі філії «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка» та початок ремонту покрівлі у ОНЗ «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка».

Про підвищення тарифів на газ для населення та підприємств теплоенергетики району доповіла начальник відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Т. Бабіч.

Про вартість проектно-кошторисної документації на проведення опалення Диківської АЗПСМ та визначення з електричним видом опалення прозвітувала в.о. головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Жанна Зраєнко.

Олена Штефан, заступник начальника управління, начальник відділу організації сільськогосподарського виробництва та економічного аналізу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, доповіла про підсумки виїзду тимчасової робочої групи щодо самовільного скиду води на територію Петрівської сільської ради. З метою виконання доручення голови обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка, керівник району наголосив на проведенні інвентаризації колишніх складів або місць, у яких зберігаються заборонені до використання, непридатні до використання пестициди та агрохімікати.

Питання щодо підготовки та проведення заходів з нагоди Дня працівників сільського господарства та Дня Гідності та Свободи на території району було розглянуте на нараді, зокрема: проведенні лінійок, тематичних уроків, бесід, засідань за «круглим столом» тощо у закладах освіти та культури району.

Крім того, Олександр Лукашов підкреслив про якісну підготовку матеріалів на розгляд чергової сесії районної ради сьомого скликання щодо звіту голови про стан виконання Знам’янською районною адміністрацією делегованих Знам’янською районною радою повноважень.

Олександр Сергійович проінформував присутніх про ремонт дорожніх покриттів на території району та дав відповідні доручення з цього питання.

Прочитано 68 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh