«Єднаймо душі словом Кобзаря»

Його життя написане сльозами,

Що запеклися кров’ю на душі.

У кожний звук, у кожний тон у слові

Крізь чорноту минущих лихоліть

Услухайтесь!

В історії кожного народу є імена, з якими пов’язана їх слава, велич і національна гордість. Саме таким і є для України ім’я Тараса Григоровича Шевченка, 205 років від дня народження якого відзначається в 2019 році.

Бібліотеки Знам’янського району провели ряд заходів з метою гідного вшанування пам’яті поета і популяризації його літературної та мистецької спадщини серед читачів-дітей.

Юні читачі отримали чимало нових вражень від участі в літературно-музичній постанові «Єднаймо душі словом Кобзаря», яку підготували і провели працівники центральної районної бібліотеки за участі районного будинку культури, районного музею та Богданівської дитяча музична школа. З вітальним словом до присутніх звернулась головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Гвоздик, яка наголосила на тому, що Шевченкове слово, його ідеї патріотизму – це те, що завжди об’єднує українців.

Про науково-краєзнавчу діяльність Т.Г. Шевченка, про описи історичних пам’яток в багатьох художніх творах письменника познайомив учасників заходу методист з пам’яткоохоронної справи районного краєзнавчого музею Олександр Подкопайло.

Зворушливо звучали вірші у виконанні учнів Богданівської та Диківської шкіл, які показали композицію про життя маленького хлопчика Тараса, про його нелегку долю. Діти, затамувавши подих, слухали пісні у виконанні Софії Невмержицької (викладач І. Туровська) . Дійство доповнювалось слайдовими презентаціями  та піснями на вірші Т.Г. Шевченка. Хочеться вірити, що даний захід стане ще однією сходинкою увічнення пам’яті геніального українця.

Прочитано 34 раз

cropped-logo_
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh