ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРЕЛІК СУБ’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Управління соціального захисту населення Знам’янської райдержадміністрації інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» від 27 грудня 2017 року
№ 1057 на підставі наданих документів установами, організаціями, закладами, наказом управління прийнято рішення про включення ТОВ «Санаторій «Токарі» (Сумська область, м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96), ДП «Санаторій «Верховина» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» (Закарпатська область, Міжгірський район, с. Сойми, 1), ТОВ «Санаторій» Борисфен» (Миколаївська область, м.Очаків), ДП «Південь-Курорт-Сервіс», ДП «Клінічний санаторій «Авангард» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця», Медичний центр «Нові Санжари» Національної гвардії України до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації.