Інформація про початок проходження перевірки особи, яка претендує на заняття посади, відповідно до Закону України «Про очищення влади»

 

Шаріпова Олена Павлівна — головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації

 

Сидоренко Віта Григорівна — начальник відділу освіти райдержадміністрації

 

Конкіна Олена Миколаївна — головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

 

Волошенюк Марина Юріївна — завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації

 

Ганул Віта Сергіївна — начальник служби у справах дітей райдержадміністрації

 

Ставицький Ігор Вікторович — головний спеціаліст сектору комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації

 

Білоус Олена Миколаївна — головний спеціаліст сектору надзвичайних ситуацій відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

 

Лісовенко Аліна Вікторівна — головний спеціаліст відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

 

Мацієвська Ольга Володимирівна — головний спеціаліст юридичного відділу та з питань кадрової роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Хандусенко Ганна Олексіївна — головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Яковець Світлана Іванівна — головний спеціаліст відділу з питань праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Крамаренко Ірина Леонідівна — головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації

 

Шевела Олександр Олександрович — завідувач сектору з питань праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Біляєва Людмила Станіславівна — провідний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Кононенко Євгенія В’ячеславівна — завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації

 

 

Верболоз Наталія Геогргіївна — завідувач юридичного сектору апарату  райдержадміністрації

 

Нєізвєстна Алла Володимирівна — фахівець із соціальної роботи Знам’янського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Поліщук Альона Сергіївна — провідний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Штефан Олена Миколаївна — заступник начальника управляння, начальник відділу організації виробництва, переробки сільськогосподарської продукції та врегулювання відносин власності управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

Хмара Вікторія Андріївна — головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів війни і праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Габбасова Ірина Олександрівна — головний спеціаліст сектору економічного аналізу, фінансово-кредитного забезпечення та маркетингу сільськогосподарської продукції відділу організації виробництва, переробки  сільськогосподарської продукції та врегулювання відносин власності управління агропромислового розвитку  райдержадміністрації

 

Алєєксєєва Ярослава Олегівна — головний спеціаліст відділу інженерно-технічного забезпечення та кадрової роботи управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

Скуйбіда Інна Олександрівна — головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Чемерис Анастасія Олександрівна — головний спеціаліст юридичного відділу та з питань кадрової роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Чалий Сергій Віталійович — головний спеціаліст відділу інженерно-технічного забезпечення та кадрової роботи управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

Вовченко Наталія Юріївна — головний спеціаліст сектору з питань парці управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Сухойван Любов Миколаївна — головний спеціаліст відділу з питань соціального захисту інвалідів, ветеранів війни і праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Невкритий Олександр Олександрович — головний спеціаліст сектору з питань праці управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

 

Тавіжан Ірина Сергіївна — головний спеціаліст відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації

 

Слюсаренко Віктор Володимирович — головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації

 

Гвоздик Людмила Анатоліївна — головний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації

 

Лебідь Ольга Леонідівна — головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

Гетьманець Юлія Володимирівна — державний реєстратор відділу (Центру) надання адміністративних послуг райдержадміністрації

 

Окуненко Марія Андріївна — провідний спеціаліст відділу організаційної роботи, комунікацій з громадськістю, інформаційної діяльності та звернень громадян апарату райдержадміністрації

 

Дергунов Сергій Сергійович — спеціаліст відділу Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

 

Болдирєв Михайло Володимирович — провідний спеціаліст відділу з питань праці, сім’ї та нагляду за додержанням пенсійного законодавства управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Федорченко Олександр Іванович — начальник відділу технічної політики, фінансового забезпечення та з питань управління персоналом управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Дзяма Віткорія Степанівна — головний спеціаліст юридичного відділу та з питань управління персоналом управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Бубнова Катерина Віталіївна — головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

 

Байда Вікторія Григорівна — провідний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту

 

Пащенко Олена Юріївна — головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації