Інформація про здійснення регуляторної діяльності Знам’янською районною державною

за січень-червень 2020 року

 

Реалізація державної регуляторної політики в районі здійснюється відповідно до основних принципів державної регуляторної політики, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

З метою підвищення ефективності роботи із забезпечення державної регуляторної політики в районі головою районної державної адміністрації прийнято розпорядження від 18 жовтня 2018 року №303-р «Про забезпечення реалізації державної регуляторної політики в районі».

Районною державною адміністрацією затверджено план діяльності з прогнозованої підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік, який оприлюднено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації у розділі «Регуляторна політика» 06 грудня 2019 року. За звітний період райдержадміністрацією регуляторні акти не приймались.

Також плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік затвердили наступні сільські ради: Богданівська, Іванковецька, Мошоринська, Диківська, Трепівська, Петрівська, Суботцівська.

Відповідно до інформації сільських рад району за січень-червень 2020 року прийнято 7 регуляторних актів з питань встановлення місцевих податків і зборів.

На офіційному веб-сайті райдержадміністрації діє рубрика «Регуляторна політика», у якій розміщено план діяльності з прогнозованої підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік, законодавчу та нормативно — правову базу з питань державної регуляторної політики, інформацію про посадових осіб, відповідальних за регуляторну діяльність, перелік регуляторних актів, які були видані Кіровоградською облдержадміністрацією, та інші необхідні підрозділи щодо здійснення регуляторної діяльності.

Структурними підрозділами райдержадміністрації сільським радам та суб’єктам господарювання постійно надається консультаційна допомога з питань реалізації регуляторних актів.