Інформація про здійснення регуляторної діяльності Знам’янською районною державною

за 2019 рік

 

Реалізація державної регуляторної політики в районі здійснюється відповідно до основних принципів державної регуляторної політики, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

З метою підвищення ефективності роботи із забезпечення державної регуляторної політики в районі головою районної державної адміністрації прийнято розпорядження від 18 жовтня 2018 року №303-р «Про забезпечення реалізації державної регуляторної політики в районі».

За інформацією структурних підрозділів райдержадміністрації підготовка проектів регуляторних актів у 2019 році районною державною адміністрацією не планувалась. За 2019 рік райдержадміністрацією регуляторні акти не приймались.

Відповідно до інформації сільських рад району за 2019 рік прийнято 12 регуляторних актів переважно з питань встановлення місцевих податків і зборів.

Районною державною адміністрацією затверджено план діяльності з прогнозованої підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік, який оприлюднено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації у розділі «Регуляторна політика» 06 грудня 2019 року.

Також плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік затвердили наступні сільські ради: Богданівська, Іванковецька, Мошоринська, Диківська, Трепівська, Петрівська, Суботцівська.

За участю представника Сектору Державної регуляторної служби у Кіровоградській області 24 квітня 2019 року проведено семінар для органів місцевого самоврядування району щодо дотримання законодавства у сфері регуляторної політики та виконання Постанови КМУ від 21 жовтня 2015 року №835.

На офіційному веб-сайті райдержадміністрації діє рубрика «Регуляторна політика», у якій розміщено план діяльності з прогнозованої підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік, законодавчу та нормативно — правову базу з питань державної регуляторної політики, інформацію про посадових осіб, відповідальних за регуляторну діяльність, перелік регуляторних актів, які були видані Кіровоградською облдержадміністрацією, та інші необхідні підрозділи щодо здійснення регуляторної діяльності.

Структурними підрозділами райдержадміністрації сільським радам та суб’єктам господарювання постійно надається консультаційна допомога з питань реалізації регуляторних актів.