Історія кличе пам’ятати…

28 жовтня 2015 року

28 жовтня вся країна відзначила 71 річницю визволення України від фашистських загарбників, присвячену остаточному вигнанню військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі території України.

З нагоди цієї знаменної події на військово-меморіальному кладовищі відбулася панахида та покладання квітів до могил загиблих воїнів та меморіалу Слави.

В урочистостях взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Макаренко, керівництво районної ради та міста, ветерани Другої світової війни, учасники антитерористичної операції, представники громадськості.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, які у роки Другої світової війни віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави.

cropped-logo_