Керівництво райдержадміністрації, районної ради, представники трудових колективів та громадськість району взяли участь у громадській панахиді за загиблою в зоні АТО Катериною Носковою

19 серпня 2015 року

Перший заступник голови районної державної адміністрації С.Макаренко, голова районної ради Т.Михайлова, радник голови райдержадміністрації з питань АТО В.Мухуров, представники трудових колективів та громадськість району взяли участь у громадській панахиді за загиблою в зоні АТО Катериною Володимирівною Носковою, яка відбулася на Площі Героїв Майдану у м.Знам’янка.

 

Катерина Володимирівна Носкова, 1989 року народження, у лютому 2015 року заключила контракт для проходження військової служби. Воювала зв’язківцем у складі 17 окремого мотопіхотного батальйону територіальної оборони. Загинула захищаючи свого чотирьорічного сина Тимофія та усіх дітей України від сепаратистів та терористів на Сході держави.

 

Координатор ініціатив благодійного фонду допомоги армії «Повернись живим» Ольга Решетилова написала: «Катя була зв᾿язківцем. Їй не обов᾿язково було бути на передовій. Але ті, хто її знали, кажуть, що вона не могла там не бути. Я часто спостерігала за нею з балкона штабу. За нею цікаво було спостерігати. Вона дуже природньо почувалася серед бійців. Бо сама – справжній боєць. Кажуть, у ту ніч вона рвалася в бій. Сіла за кермо і дала по газам. Навряд чи вона знала, що їде на зустріч смерті. Але думаю, вона була до цього готова. Коли мене питають, що жінки роблять на фронті, мені дуже складно це пояснити. У кожної, мабуть, своя мотивація. Підозрюю, що Катіну мотивацію я знаю. У неї у Знам’янці залишився чотирьохрічний син. Материнський інстинкт проявляється по-різному: хтось від загрози впадає у ступор і не може вивезти дитину з-під обстрілу, хтось тікає з дітьми подалі від загрози, а хтось – кидається, як звір, на небезпеку. Захистити сина – думаю, це була її основна мотивація».

 

Сьогодні з життя йдуть найкращі сини та доньки України. Ми не повинні осоромити їх пам’ять, як духовний заповіт Солдатів України – жити на вільній українській землі, із честю називати себе українцями, пишатися своєю Батьківщиною та своїми Героями, такими як Катерина Носкова.

 

Вічна пам’ять та Слава Героям України!

 

Прочитано 102 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh