Керівники району взяли участь у відзначенні 34-ї річниці Чорнобильської трагедії

24 квітня 2020 року

З нагоди 34-ї річниці Чорнобильської трагедії керівництво районної державної адміністрації та районної ради, керівництво міської ради та ветерани-ліквідатори Чорнобильської трагедії взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС в м.Знам’янка. Учасники заходу вшанувати пам’ять тих, хто віддав життя або втратив здоров’я під час робіт з ліквідації наслідків аварії. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів.

Чорнобильська катастрофа набула планетарного масштабу і створила на значній території України радіаційну ситуацію, яка і сьогодні продовжує негативно впливати на здоров’я людей і довкілля. Минають роки, але вічна пам’ять та шана до тих, хто брав участь у ліквідації Чорнобильського лиха та його наслідків, живе у наших серцях.

Чорнобиль – це гіркий урок не тільки українцям, а й усьому людству. Наше основне завдання сьогодні – допомагати потерпілим, турбуватися про покращення їх життя, спільними зусиллями зробити все можливе для того, щоб віддячити за мужність, стійкість, терпіння, наполегливість у подоланні труднощів, що випали на долю «чорнобильців».

безоплтана правова