Голова районної державної адміністрації

Лукашов Олександр Сергійович


          golova_2 Народився  06 березня 1981 року. Освіта вища — у 2003 році закінчив Харківський військовий університет, інженер з радіотехніки, офіцер військового управління тактичного рівня. У 2010 році  — навчально-науковий центр післядипломної освіти та підвищення кваліфікації Кременчуцького університету економіки, інформаційних технологій і управління, менеджмент організацій, менеджер-економіст. З липня 1998 року по липень  2008 року був курсантом Харківського військового університету та служив в Збройних Силах України. З листопада 2008 року по вересень 2013 року працював на посадах: начальника фінансово-господарського відділу, головного бухгалтера виконавчого апарату Олександрійської районної ради; головного економіста сектору фінансування видатків на соціальний захист та соціальне забезпечення населення фінансового управління, начальника відділу фінансово-господарського забезпечення, головного бухгалтера Олександрійської районної державної адміністрації. З вересня 2013 року по квітень 2016 року на посадах заступника та першого заступника голови Петрівської районної державної адміністрації. З квітня 2016 року — голова Знам’янської районної державної адміністрації

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації

Грінчак Олена Анатоліївна

 

grinchakНародилася 16 лютого 1970 року у м.Олександрія Кіровоградської області, громадянка України. Освіта – вища, у 2007 році закінчила Східноєвропейський університет економіки і менеджменту за спеціальністю «Менеджмент організацій» і отримала кваліфікацію менеджера-економіста. Має 25 років загального трудового стажу та майже 18 років стажу державної служби. З 1999 року працювала в управлінні соціального захисту населення Олександрійської районної державної адміністрації на різних посадах, включаючи і керівні. З 2013 по 2016 рік працювала заступником начальника управління соціального захисту населення Олександрійської районної державної адміністрації. Одружена, має доньку.

З листопада 2016 року  — заступник голови районної державної адміністрації.

З грудня 2017 року — перший заступник голови районної державної адміністрації.

 

 

Керівник апарату районної державної адміністрації

Слюсаренко Олена Олександрівна

 

       Slusarenko  Народилася 22 квітня 1972 року. Освіта вища — у 1996 році закінчила Одеський державний університет ім. І.Мечнікова. В Знам’янській районній державній адміністрації працює з грудня 1997 року на посадах: методиста з охорони дитинства відділу освіти; спеціаліста  організаційної і кадрової роботи та з питань нагород апарату; із березня 2002 року по серпень 2014 року — на посадах начальника відділу кадрової роботи та з питань державної служби, начальника відділу кадрової роботи апарату. З серпня 2014 року — керівник апарату Знам’янської районної державної адміністрації.

         За сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розбудову державної служби в Україні нагороджена Почесною грамотою Головдержслужби України, Грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради.