Голова Знам’янської районної державної адміністрації

 

Смаглюк Василь Віталійович

 

СмаглюкНародився 02 серпня 1978 року у м.Кіровограді, громадянин України. Освіта – вища, у 2000 році закінчив Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка за спеціальністю «Історія та народознавство», отримав спеціальність вчителя історії та народознавства; у 2004 році закінчив Одеську національну юридичну академію за спеціальністю «Правознавство», отримав кваліфікацію юриста.

Має 24 роки загального стажу роботи та 16 років стажу державної служби.

З вересня 2000 року по серпень 2003 року Василь Віталійович працював викладачем суспільних дисциплін Кіровоградського кооперативного коледжу економіки і права ім. М.П. Сая.

З жовтня 2003 року по квітень 2016 року працював на посадах державної служби у Кіровоградській обласній державній адміністрації: провідним спеціалістом юридичного відділу апарату, заступником начальника та начальником юридичного відділу апарату облдержадміністрації; заступником начальника відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації.

З травня 2014 року по січень 2015 року – керівником апарату Кіровоградської обласної державної адміністрації.

З травня 2016 року по 23 березня 2020 року працював на посаді голови Добровеличківської районної державної адміністрації.

Розпорядженням Президента України від 08 квітня 2020 року №241/2020-рп Смаглюк Василь Віталійович призначений на посаду голови Знам’янської районної державної адміністрації.

 

 

Перший заступник голови Знам’янської районної державної адміністрації

 Осипенко Володимир Валентинович

 

DSC_5756 - копия_Володимир Валентинович Осипенко народився 31 березня 1960 року у с.Яковлівка Одеської області.

У 1978 році закінчив Молдавський планово-економічний радгосп-технікум за спеціальністю «організація діловодства» та здобув кваліфікацію техніка-організатора. У 1985 році закінчив Одеський інститут народного господарства за спеціальністю «бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності» та здобув кваліфікацію економіста, у 1991 році – Український інститут ринкових відносин і підприємництва за спеціальністю «організація управління виробництвом» та здобув кваліфікацію менеджера з виробництва та економіста.

Має більше 40 років загального стажу роботи.

Трудову діяльність розпочав з липня 1978 року у колгоспі «40 років Жовтня». З серпня 1985 року по березень 2005 року працював на Петрівському цукровому комбінаті м.Олександрівка Кіровоградської області на посадах: інженера, заступника головного бухгалтера та головного бухгалтера. З листопада 2000 року по березень 2005 року – головою правління ВАТ «2-й ім. Петровського цукровий завод». З травня 2005 року по серпень 2009 року Володимир Валентинович працював головою правління ВАТ «Кіровоградський комбінат по випуску продовольчих товарів», з 2009 року – приватний підприємець.

З 22 червня 2020 року працює на посаді першого заступника голови Знам’янської районної державної адміністрації.

Володимир Валентинович Осипенко нагороджений Грамотою Верховної Ради України. Депутат Кіровоградської обласної ради 24 скликання.

 

 

Керівник апарату районної державної адміністрації

Слюсаренко Олена Олександрівна

 

       Slusarenko  Народилася 22 квітня 1972 року. Освіта вища — у 1996 році закінчила Одеський державний університет ім. І.Мечнікова. В Знам’янській районній державній адміністрації працює з грудня 1997 року на посадах: методиста з охорони дитинства відділу освіти; спеціаліста  організаційної і кадрової роботи та з питань нагород апарату; із березня 2002 року по серпень 2014 року — на посадах начальника відділу кадрової роботи та з питань державної служби, начальника відділу кадрової роботи апарату. З серпня 2014 року — керівник апарату Знам’янської районної державної адміністрації.

         За сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розбудову державної служби в Україні нагороджена Почесною грамотою Головдержслужби України, Грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації, Почесною грамотою Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради.