Хай квітне на землі любов

13 лютого 2020 року

Щоб познайомити  дітей з  цікавим святом– Днем Святого  Валентина, розвинути у дитячих серцях почуття любові,  доброзичливості та поваги до однолітків, рідних, людей старшого віку, 13 лютого працівники районного краєзнавчого музею та районного Будинку культури  провели розважально-пізнавальну годину «Хай квітне на землі любов».

На початку заходу директор музею Оксана Лутай ознайомила школярів з історією виникнення одного з найулюбленіших свят дорослих і дітей та розповіла про  традиції його святкування в різних країнах світу.

Під час заходу кожен бажаючий мав змогу прийняти участь у конкурсах «Назви відому пару», «Знання — сила», «Лише любов і доброта врятують світ», «З’єднаймо наші серця».

Присутня на заході перший заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак привітала школярів з прийдешнім святом усіх закоханих — Днем Святого Валентина та побажала добра, любові, благополуччя, миру і злагоди.  Олена Анатоліївна  із задоволенням  долучилася до даного заходу та разом з дітьми приймала участь у грі «Лише любов і доброта врятують світ», складала святкові ребуси у формі серця  «З’єднаймо наші серця», виготовляла святкові «валентинки».

З найкращими побажаннями звернулися до дітлахів народна майстриня Інна Дубосар та  викладач  ЦДПУ ім.Винниченка Ганна Петренко, які нагадали, що саме цього дня люди  розкривають одне одному свої почуття, дарують подарунки, готують сюрпризи та запропонували присутнім у  цей передсвятковий день  виготовити вітальні листівки «валентинки», застосовуючи  елемент української народної етнографії — петриківський розпис.

Ведуча Оксана Лутай зазначила, що кохання —  це найголовніше почуття на світі, бо без любові не було б життя! «Якби ваші бабусі і дідусі в свій час не полюбили б одне одного і не одружилися, уявіть щоб тоді сталося? Не народилися б ваші тата й мами, без них не було б і вас! Але на щастя, всі в свій час закохувалися. І наше з вами існування – найкращий доказ того, що любов існує,- додала вона.- Тож зігріймо і ми  з вами наших рідних і друзів любов’ю, турботою, адже кохання не просто почуття — це сенс нашого життя. Нехай любов і краса супроводжують його».

По завершення цікавого заходу всі бажаючі фотографувалися біля квіткової композиції, виготовленої майстринею, методистом районного Будинку культури Дариною Крижанівською.

безоплтана правова