Колективна творча справа «Наркотики – зло»

07 червня 2019 року

Фахівець  із  соціальної  роботи  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н.Кондратенко провела  з  учнями  ОНЗ  Мошоринської ЗШ І – ІІІ ст.,  які  відпочивають  у  таборі  у пришкільному таборі «Веселка»,  колективну творчу  справу  «Наркотик – зло».

Мета  заходу – формування уявлень про небезпечність вживання наркотиків, їх вплив на організм підлітків; формування в учнів сталої мотиваційної установки на здоровий спосіб життя, як провідної умови збереження і зміцнення здоров’я.

Діти ознайомились з основними наслідками такого негативного явища як наркоманія, з його впливом на життя суспільства та окремої людини,  зі  статтями  Кримінального  кодексу  України  про  відповідальність  за  незаконне  виробництво,  виготовлення,  придбання,  зберігання,  перевезення  чи  збут  наркотичних  засобів  та  зробили  висновок,  що  наркотики – це не просто речовини, що наносять шкоду здоров’ю, вони стрімко і незворотньо руйнують організм і особистість людини.

Підсумком  заходу  стало  колективне виготовлення  плакату  «Діти  проти  наркотиків».

cropped-logo_