Команда Знам’янського району — срібний призер чемпіонату області

9-10 лютого у Кропивницькому відбувся чемпіонат Кіровоградської області з волейболу серед дівчат 2002 року народження і молодші.

Участь у змаганнях взяли 10 команд які були поділені на три групи. У групі «А» грали Бобринецький район, місто Олександрія, Катеринівська і Компаніївська ОТГ. У групі «Б» виступали Помічнянська ОТГ, Долинський і Компаніївський райони. У групі «В» грали Соколівська ОТГ, місто Кропивницький і Знам’янський район.

У першому матчі з Соколівською ОТГ команда нашого району не відчула опору — 25:3,25:10. А от другий матч зі збірною обласного центру був вкрай напруженим. По при всі прогнози і очікування перемогу здобула саме команда зі Знам’янського району (25:19, 27:25), яка складена переважно зі спортсменок з невеликого села Пантазіївка (тренер С.П. Яцук). Також була доукомплектована двома дівчатами з села Володимирівка (тренер В.В. Воровський). У школі села Пантазіївка навчається менше учнів, ніж шкіл та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у місті Кропивницький. По при це команди під керівництвом Сергія Павловича Яцука успішно виступають на обласних змаганнях і не мають собі рівних на районних змаганнях.

За підсумками фінального етапу чемпіонату області перше місце посіла команда Долинського району. Друге місце на змаганнях посіла команда Знам’янського району. Третіми стали волейболістки з міста Олександрія.

На церемонії закриття змагань переможці та призери отримали грамоти. Організаторами змагань були Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та федерація волейболу Кіровоградської області.