Комісія з питань надання цільової матеріальної допомоги

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак провела засідання районної комісії з питань надання цільової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

На засіданні розглянуто 6 заяв щодо надання матеріальної допомоги громадянам, які були задоволені.

Під час розгляду даних звернень комісією враховані обставини, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я, та актах обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників.

За наслідками обговорення, керуючись Положенням про району комісію, затвердженим розпорядженням голови районної державної адміністрації від 08 грудня 2014 року № 381-р, прийнято рішення  про надання матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету 6 громадянам.

я маю право
держслужба