Комісія з питань надання цільової матеріальної допомоги

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Грінчак провела засідання районної комісії з питань надання цільової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

На засіданні розглянуто 5 заяв щодо надання матеріальної допомоги громадянам, які було задоволено.

Під час розгляду даних звернень комісією враховані обставини, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я та актах обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників.

За наслідками обговорення, керуючись Положенням про району комісію, затвердженим розпорядженням голови районної державної адміністрації від 08 грудня 2014 року № 381-р, прийнято рішення комісії про надання матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів місцевого бюджету 5 громадянам.

cropped-logo_