Медична галузь району (загальна інформація)

Галузь охорони здоров’я району представлена  комунальним некомерційним підприємством «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської районної ради (далі – КНП «Знам’янський РЦПМСД»), в складі якого функціонують 10 сільських амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, 1 селищна (селище Знам’янка Друга), 1 Знам’янська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини та 20 фельдшерських пунктів. Така розширена структура дає можливість забезпечити надання доступної, своєчасної, якісної та ефективної первинної медико-санітарної допомоги кожному жителю Знам’янського району, м.Знам’янка  та смт. Знам’янка Друга.

Директор  КНП «Знам’янський РЦПМСД» — Пушкаренко Руслан Володимирович

Юридична адреса: вул.Дружби, 24А, с.Володимирівка, Знам’янський район, Кіровоградська область, 27452

тел. 2-20-91, тел/факс 2-04-53; e-mail: rcpmcd@zn.kr-admin.gov.ua

З метою забезпечення оперативного реагування на звернення громадян працює телефон «гарячої лінії»:

— 2-04-53 – в робочі дні з 8.00 до 16.00

Станом на 01.01.2019 року чисельність штатних посад КНП «Знам’янський РЦПМСД»— 214,0 з них лікарів 45,75, молодших спеціалістів з медичною освітою – 105,75.

В медичній практиці лікарів загальної практики-сімейної медицини, дільничних педіатрів та терапевтів постійно впроваджуються та вдосконалюються медичні стандарти щодо виявлення, моніторингу, лікування та динаміки перебігу захворювань згідно відповідних клінічних протоколів, які повністю відповідають принципам доказової медицини. Основними напрямками роботи закладів охорони здоров’я є надання первинної медико-санітарної допомоги.

На базі Знам’янської АЗП-СМ працює черговий кабінет, щонеділі з 9:00 – 15:00. Приймає лікар-терапевт Безрядіна Г.В.

Щоб не стояти в чергах, пацієнти, які вже заключили декларацію з лікарем можуть записуватися на прийом online за допомогою мобільного додатку Medcard24  або на сайті medcard24.net.