Механізм доставки бланків заяв

 

 

Відповідно до постанови №106 від 28 лютого 2015 року «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» передбачено виготовлення підприємствами, що надають послуги з газопостачання та електропостачання бланків заяви про призначення житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії .

 

До 10 квітня планується забезпечити доставку бланків заяв та декларації – в сільській місцевості, а саме в Знам’янському районі – через відділення поштового зв’язку Знам’янського вузла поштового зв’язку; в м.Знам’янка – через підприємства надавачі послуг. Працівники відділення поштового зв’язку (листоноші) будуть доставляти бланки заяв та декларації під особистий підпис. Доставка буде безкоштовна.

 

Заповнені заяви та декларації необхідно буде надати до управління соціального захисту населення Знам’янської райдержадміністрації (далі – управління), яке розташоване за адресою: м.Знам’янка. вул. Трудова, 4 особисто або через уповноважену особу сільської ради.

 

Після того. Як заповнені заяви і декларації надійдуть до управління спеціалісти-фахівці зможуть провести нарахування житлової субсидії індивідуально кожній родині.