Ми за здоровий спосіб життя

10 червня 2019 року

Бути здоровим – модно, красиво, стильно.

З метою усвідомлення факторів, що впливають на здоров’я та створення умов для формування у дітей позитивного ставлення до життя і власного здоров’я у пришкільному таборі відпочинку  «Світанок» ОНЗ «Суботцівська ЗШ I-III ст.» фахівцем із соціальної роботи  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  А.Нєізвєстною  було проведену квест-гру «Подорож стежинками здоров’я». Це цікавий і ефективний спосіб засвоєння необхідних знань, умінь та навичок. Діти розділилися на дві команди, обрали  капітана та вигадали назви.  У  ході квесту кожна команда відвідала 5 станцій, де їх чекали інструктори з цікавими завданнями: уявно візуалізували похід до супермаркету, кладучи в кошик корисні та шкідливі  продукти харчування, брали участь у грі «Додай слово», складали прислів’я про здоровий спосіб життя, відгадували ребуси, загадки. Останнім завданням  квесту було створення коллажу «Ми за здоровий спосіб життя».

Емоційно, весело й рухливо дітлахи змагалися за першість у грі-квесті. Найспритнішою виявилася команда «Промінчик», яка і здобула перемогу.

cropped-logo_