Микола Бутенко загинув під час виходу з Дебальцевого

17 липня 2015 року

Протягом всієї історії воєн, які були на нашій території, Україна ніколи не вступала на чужу землю. Але сьогодні найманці розгорнули на Сході країни бойові дії. 

У скрутний час наші земляки стали на захист держави, взявши у руки зброю, залишивши домівки та рідних. 

Микола Валерійович Бутенко, дмитрівчанин, теж відправився на неоголошену війну.

Микола разом з товаришами відстоював недоторканість та незалежність нашої держави і, виконуючи свій конституційний обов’язок, 15 лютого 2015 року загинув, перебуваючи у відрядженні в зоні проведення антитерористичної операції та виконуючи службове (бойове) завдання, під час обстрілу під м.Дебальцеве Донецької області. 

Сьогодні, 17 липня 2015 року, бойові товариші, представники районної влади та Дмитрівської сільської ради, громадськість міста і району проводжали в останню путь героя-земляка.

Під час проведення траурного мітингу голова районної державної адміністрації Ю.Гугленко, голова районної ради Т.Михайлова, керівник апарату районної державної адміністрації О.Слюсаренко, Дмитрівський сільський голова Н.Стиркуль, односельці та бойові товариші висловили щирі слова співчуття матері Миколи Бутенка – Надії Іванівні, рідним та близьким військовослужбовця. 

Пам’ять загиблого героя присутні вшанували хвилиною мовчання. 

Поховали Миколу Валерійовича Бутенка на центральному кладовищі с.Дмитрівка.

Прочитано 105 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh