Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO-2017»

20 вересня 2017 року

У Кропивницькому 20 вересня 2017 року розпочала роботу Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки і технологій «AGROEXPO — 2017». Це — найбільша агропромислова виставка в Україні з рекордними розмірами відкритої та критої виставкової площі – майже 100 тисяч квадратних метрів. В AGROEXPO 2017 беруть участь майже 500 компаній: світові виробники із 10 країн та провідні вітчизняні підприємства. Діапазон тематичних експозицій виставки дуже широкий: рослинництво, техніка та технології, транспорт і спецтехніка, будівництво, енергозабезпечення, екологія, лісове та присадибне господарство, сільський зелений туризм, а також представлено сільськогосподарське тваринництво і птахівництво.

В цьому році Знам’янський район представлений сільськогосподарським обслуговуючим кооперативом «Лісовичок» з продажу яблук (с. Володимирівка Лісков М.Б), фізичною особою-підприємцем Тихонов О.Ю. з представленням та продажем еко-сирів (с.Трепівка). Крім того, учасником виставки було державне підприємство «Чорноліське лісове господарство», яке приймало участь в загальній експозиції обласного підприємства лісового господарства.

В рамках AGROEXPO 2017 район представляв свій туристичний потенціал. Організовано туристичну виставку «Знам’янка кличе на гостини» та виставку робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва: художника Миколи Ярчихіна, вишивальниці Юлії Корнієнко та майстрині з декупажу Світлани Бажан. Відбувалась презентація 7 туристичних маршрутів та двох зелених садиб: «Гайдамацька Січ»(господарі родина Вознюків) та садиба «Саблінська»(господарі родина Розенкових).

За ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України в рамках виставки відбулися ряд форумів та круглих столів щодо розвитку вітчизняного сільськогосподарського машинобудування, агротехнологій; створення агрокластерів, як один з механізмів розвитку сільських територій; сімейні ферми – нові можливості та перспективи. У роботі форумів прийняла участь і делегація району у складі спеціалістів управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, голів фермерських господарств, голів сільськогосподарських кооперативів, сільських голів та фізичних осіб

«AGROEXPO-2017» працюватиме у Кропивницькому протягом чотирьох днів, упродовж яких відбуватимуться панельні дискусії, «круглі столи», семінари із залученням експертів. Розважальні заходи для гостей будуть проводитися у рамках вже традиційного «Покровського ярмарку» та стронгмен-шоу найсильніших атлетів України.

 

Прочитано 55 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh